معرفی

خط‌مشی رازداری و کوکی برای اطلاعاتی است که شرکت ابرار الکتریک از طریق سرویس‌های مختلف خود جمع‌آوری می‌کند. این سرویس‌ها شامل وب‌سایت‌ها، صفحات وب، قابلیت‌ها، اپلیکیشنها، ویجت ها و پنل هایی است که از طریق رایانه، موبایل یا سایر فناوری‌ها توسط ابرار الکتریک و شرکت‌های تابعه و همکار آن ارائه می‌شود. ابرار الکتریک متعهد می‌گردد که از حریم خصوصی شما محافظت کند. خط‌مشی رازداری توضیح می‌دهد که چه داده‌هایی از طریق سرویس‌ها و وب‌سایت ما جمع‌آوری می‌شود، این داده‌ها چگونه مورداستفاده و با دیگران مورد اشتراک قرار می‌گیرند، چطور از آن محافظت می‌کنیم و اینکه شما چطور می‌توانید به این داده‌ها دسترسی داشته باشید و آن‌ها را ازنظر استفاده در فعالیت‌های بازاریابی کنترل کنید. زمانی که شما از سرویس‌های ما استفاده می‌کنید یا به وب‌سایت ما دسترسی پیدا می‌کنید، ما هم از کوکی‌ها و سایر دستگاه‌های ردیابی برای جمع‌آوری و ذخیره اطلاعات در مورد شما و سایر کاربران استفاده می‌کنیم. لطفاً این شرایط رازداری را با دقت مطالعه کنید چراکه با استفاده از سرویس‌ها یا دسترسی به وب‌سایت یا تعامل با ویجت های ابرار الکتریک از طریق سرویس‌ها، شما با شرایط مطرح‌شده در وب‌سایت موافقت می‌کنید و حق هر نوع شکایت حقوقی را از خود سلب می‌کنید.
اطلاعاتی که به‌صورت خودکار جمع‌آوری می‌شود.

هرزمانی که از سرویس‌های ابرار الکتریک بازدید یا استفاده کنید و همین‌طور زمانی که از سرویس‌های همکار ما استفاده کنید، اطلاعات به‌صورت خودکار یا غیر خودکار در رابطه با نحوه دسترسی شما به سرویس‌ها جمع‌آوری می‌شود. شما، IP استفاده از اطلاعات شامل: نوع مرورگر اینترنتی، سیستم‌عامل، نوع دستگاه، مکان تقریبی جغرافیایی مرتبط با آدرس بازدید شده می‌شود. این اطلاعات آماری، داده‌هایی در مورداستفاده از URL صفحه‌ی مورد بازدید، مدت‌زمان بازدید، آدرس سرویس‌ها برای ما فراهم می‌کند مثل: تعداد بازدیدکننده‌های یک صفحه خاص که سرویس ما در آن نصب‌شده است، مدت‌زمانی که کاربر در آن صفحه وقت گذرانده است، نمونه محتوای صفحه، مشخص شدن نوع کلیک کاربرها روی لینک‌ها و اینکه به‌طورکلی کاربر چطور با صفحه ارتباط برقرار کرده است. این اطلاعات به ما کمک می‌کند تا خدمات خود را برای کاربرانمان، تازه و جذاب نگه‌داریم و محتوا را با توجه به علایق کاربر، کاربر را شناسایی کرد اما اگر در سرویس‌های ما ثبت‌نام کرده باشید و اطلاعاتی، اصلاح کنیم. نمی‌توان از روی این اطلاعات مثل: نام، ایمیل، شماره تلفن یا آدرس خانه را در اختیار ابرار الکتریک قرار داده باشید، تا حدی می‌توان نسبت به شناسایی کاربر اقدام کرد. ابرار الکتریک این نوع داده‌ها را اطلاعات شخصی می‌داند. (اطلاعاتی که می‌تواند برای تماس یا شناسایی شما مورداستفاده قرار بگیرد و ما از آن‌ها فقط در راستای اهدافی که در اینجا آمده استفاده خواهیم کرد.) یا سایر مشخصات منحصربه‌فرد دستگاه کاربر را که از سرویس‌ها استفاده می‌کند، IP همین‌طور به‌صورت خودکار، آدرس جمع‌آوری می‌کنیم. شماره شناسایی دستگاه، شماره‌ای است که وقتی وارد یک وب‌سایت یا سرورها می‌شوید به‌صورت خودکار به دستگاه شما اختصاص پیداکرده است و رایانه‌های ما هر دستگاه را با کمک آن شناسایی می‌کنند. سرویس‌های ما از چندین فناوری برای جمع‌آوری داده‌ها استفاده می‌کنند که شامل: شماره شناسایی دستگاه‌ها هستند. این فناوری‌ها شامل موارد زیر است:

کوکی‌ها

کوکی‌ها فایل‌های متنی کوچکی هستند که وقتی دستگاه از سرویس یا سایت استفاده می‌کند روی دستگاه کاربر نصب می‌شوند. ما ممکن است از کوکی‌ها یا فایل‌های مشابه روی دستگاه شما با اهداف امنیتی استفاده کنیم تا فرایند استفاده از سایت را آسان کنیم و تجربه استفاده شما را از سرویس‌ها تسهیل کنیم. این تجارب شامل: پیشنهادهای شخصی‌سازی‌شده و ارتقای محتوای مرتبط با علایق شماست. به‌عنوان‌مثال: ما از اطلاعات مرورگر شما استفاده می‌کنیم تا پیشنهادهای مخصوصی را به شما ارائه دهیم که فکر می‌کنیم جز علایق خاص شما هستند. وقتی در حال استفاده از سرویس ما هستید، اگر روی لینک یکی از محتواهای تبلیغاتی ما کلیک کنید ممکن است مشتری ما نیز در دستگاه شما کوکی‌هایی را قرار دهد. در این صورت شما با قوانین حریم خصوصی طرف سومی روبرو هستید. به خاطر داشته باشید که شما با قوانین حریم خصوصی وب‌سایتی که از آن بازدید می‌کنید، روبرو هستید. اگر روی آن وب‌سایت کوکی نصب‌شده باشد علاوه بر قوانین ما با قوانین مالک وب‌سایت نیز روبرو هستید. درصورتی‌که شما به‌عنوان تبلیغ‌کننده از هر یک از سرویس‌های ابرار الکتریک برای ارائه پیشنهادهای شخصی‌سازی‌شده به کاربرهای خود استفاده می‌کنید، مسئولیت اطلاع‌رسانی و کسب اجازه از کاربران وب‌سایتتان برای نصب کوکی بر روی مرورگرهای آن‌ها با شماست و ابرار الکتریک هیچ مسئولیتی در قبال کاربران وب‌سایت شما ندارد. لازم به ذکر است که کاربران و مخاطبان وب می‌توانند در هرلحظه درصورتی‌که تمایلی به دریافت پیشنهادهای شخصی‌سازی‌شده نداشته باشند، از طریق قابلیتی که توسط ابرار الکتریک از هرگونه شخصی‌سازی تبلیغات انصراف دهند.، برای حفظ حریم خصوصی افراد فراهم‌شده است ما همچنین از کوکی‌ها استفاده می‌کنیم تا اگر در سرویس‌های ما ثبت‌نام کرده‌اید، همچنان داخل سرویس باقی بمانید. کوکی‌ها به ما این امکان را می‌دهند تا اطلاعات فنی و راهبری مثل: نوع مرورگر، زمان سپری‌شده در سرویس و صفحات بازدید شده را جمع‌آوری کنیم. کوکی‌ها شامل اطلاعات شناسایی دستگاه و نوع محتوایی است که به آن علاقه‌مند هستید. کوکی‌ها به ما اجازه می‌دهند تا محتوایی را انتخاب کنیم که شما به آن علاقه‌مند هستید و این محتوا را موقع استفاده از سرویس به شما نمایش بدهیم. اگر نمی‌خواهید کوکی‌ها را بپذیریدم بتوانید از طریق تنظیمات مرورگر از پذیرش بعضی یا همه آن‌ها خودداری کنید. این را به خاطر داشته باشید اگر جلوی کوکی‌ها را در مرورگر خود بگیرید بعضی قابلیت‌ها و عملکردهای مرتبط با حساب ابرار الکتریک دیگر قابل‌استفاده نیست. همین‌طور دیگر قادر نیستیم محتوای اختصاصی به شما ارائه کنیم.

فایل گزارش

مثل اغلب وب‌سایت‌ها، ما و شرکای دیگرمان اطلاعات به‌دست‌آمده را به‌صورت خودکار در فایل گزارش ذخیره می‌کنیم. این، نوع مرورگر، سرویس‌دهنده اینترنت، صفحات بازدید شده، سیستم‌عامل، تاریخ و زمان بازدید و IP اطلاعات شامل: آدرس‌های اطلاعات مربوط به کلیک‌ها است. ما از این اطلاعات که هویت واقعی کاربر را مشخص نمی‌کند، برای تحلیل روندها، مدیریت وب‌سایت، دنبال کردن کاربرها درون وب‌سایت و جمع‌آوری اطلاعات آماری کلی بازدیدکننده‌ها استفاده می‌کنیم.

تگ‌های پیکسل

تگ پیکسل یک تصویر گرافیکی است که درون صفحات وب یا ایمیل قرار می‌گیرد تا نشان بدهد آن صفحه یا ایمیل توسط کاربر بازشده است یا نه. ما به اطلاعات شخصی که از طریق سرویس در اختیار ما قرارگرفته، لینک می‌دهیم. همچنین پیکسل تگ به مرورگر شما می‌گوید تا اطلاعات را از سرور دیگری دریافت کند.

اطلاعاتی که در اختیار ما قرار می‌دهید

علاوه بر اطلاعاتی که به‌صورت خودکار جمع‌آوری می‌شود ممکن است موقع ثبت‌نام از شما بخواهیم تا اطلاعات خود را در اختیار سرویس‌ها قرار دهید یا اینکه با ما ارتباط برقرار کنید. همچنین ممکن است اطلاعات دیگری مثل: نام، ایمیل و شماره تلفن را نیز از شما بخواهیم. اگر بخواهید که مشتری ابرار الکتریک شوید ممکن است از طریق فرم مشتری، فرم سفارش یا سایر فرم‌ها اطلاعات دیگری را نیز درخواست کنیم. اگر یک مشتری هستید ممکن است این امکان را به شما بدهیم تا از سرویس‌های فراهم‌کننده شناسه استفاده کنید در این صورت نیاز به تأیید شما برای دریافت این شناسه داریم. اگر نمی‌خواهید اطلاعات شخصیتان جمع‌آوری شود، ثبت‌نام نکنید. برای حفظ امنیت اطلاعات شما، شرکت‌های شبکه تبلیغات و نمایش‌دهندگان حق ندارند به‌صورت مستقیم اطلاعات شخصی شما را جمع‌آوری کنند. گزینه‌های به اشتراک‌گذاری یا لایک شبکه‌های اجتماعی یا در سرورهای ثالث یا در سرور وب‌سایت ما قرار دارند. تعامل شما با این قابلیت‌ها توسط سیاست محرمانگی شرکت‌های فراهم‌کننده آن‌ها مدیریت می‌شود.

استفاده از اطلاعات جمع‌آوری‌شده

ابرار الکتریک از اطلاعات جمع‌آوری‌شده از شما برای اهداف مختلف تجاری استفاده می‌کند شامل و نه محدود به این موارد است: پاسخ به سؤالات و درخواست‌های شما، فراهم کردن دسترسی شما به بعضی قابلیت‌ها و ویژگی‌های سرویس‌ها، حفظ وضعیت حساب‌های کاربری شما، تأیید هویت، ارتباط با شما در مورد حساب کاربری و استفاده از سرویس‌ها، بازاریابی، اعلام هرگونه تغییر در سیاست‌های ابرار الکتریک، انجام اصلاحات در محتوایی که به شما ارائه می‌کنیم، بهبود سرویس‌ها برای اهداف داخلی کسب‌وکار، انجام فرایند اپلیکیشنها و تراکنش‌ها و سایر فعالیت‌هایی قانونی که موقع ارائه اطلاعات شخصی، به شما خواهیم گفت یا اینکه شما رضایت خود را در رابطه با آن‌ها اعلام کرده‌اید.

به اشتراک‌گذاری اطلاعات

به‌جز موارد فراهم‌شده در این سیاست محرمانگی، ما هیچ‌کدام از اطلاعات شخصیتان را بدون رضایت شما با طرف سوم به اشتراک نمی‌گذاریم. البته در صورت درخواست قانونی مقامات قضایی برای همکاری، این اطلاعات را افشا خواهیم کرد تا از استفاده نادرست یا غیرقانونی از وب‌سایت جلوگیری کنیم. همچنین ممکن است که این اطلاعات را در اختیار اشخاص یا شرکت‌هایی قرار دهیم که برای ارائه محصولات و خدمات ایجاد، اداره و نگهداری وب‌سایت در اختیار شما قرار می‌گیرد، با ما همکاری می‌کنند. به‌عنوان‌مثال ممکن است با طرف‌های ثالث برای موارد زیر همکاری کنیم: (الف) ارتباط با شما از طریق ایمیل، پست، تلفن، پیامک در مورد شرکتمان، محصولات، یا سایر سرویس‌های شرکت یا سایر اطلاعاتی که باور داریم به نفع شماست. (ب) مدیریت دیتابیس اطلاعات کاربران، (پ) کمک به ما به جهت بازاریابی، توزیع ایمیل‌ها و جمع‌آوری اطلاعات، (ت) فراهم کردن فضای ذخیره‌سازی و تحلیل داده‌ها، (ث) جلوگیری از اعمال مجرمانه، (ج) پشتیبانی مشتریان، (چ) فراهم کردن خدمات حمل‌ونقل و ارسال ح) فراهم کردن سایر خدماتی که باهدف کمک به توسعه و اداره وب‌سایت ما طراحی‌شده است و همین‌طور (، سرویس‌ها افزایش ظرفیت‌های کسب‌وکار ما. همچنین در صورت تغییراتی مثل: ادغام، خریده شدن توسط یک شرکت دیگر یا فروش همه یا بخشی از دارایی‌ها، اطلاعات شخصی شما نیز در میان این دارایی‌ها منتقل خواهد شد. ما ممکن است اطلاعات عمومی مثل: اطلاعات آماری و جمعیت‌شناسی و اطلاعات استفاده‌شده را با طرف‌های سوم در میان بگذاریم. شاید اطلاعات استفاده‌شده شما را به اطلاعات دیگر کاربران تجمیع کنیم و آن‌ها را به‌منظور مشخص کردن روندها به‌صورت ناشناس و تصادفی با طرف‌های سوم به اشتراک بگذاریم. به‌عنوان‌مثال ممکن است اطلاعات کاربران را به‌صورت جمعی استفاده کنیم تا مشخص کنیم هرماه چه تعداد از کاربران شبکه وب‌سایت‌های ابرار الکتریک از صفحات ورزشی بازدید کرده‌اند.

سرویس‌های شرکای ما

برای پاسخ به درخواست‌های شما در مورد قابلیت‌ها و سرویس‌ها و همین‌طور پاسخ به سؤالات شما، گاهی اوقات ممکن است اطلاعات شخصی یا استفاده‌شده شما را با طرف سوم به اشتراک بگذاریم تا کاری را به‌جای ما انجام دهند (یا به‌جای شرکای ما انجام دهند) مثل: شرکت‌ها یا اشخاصی که خدمات ایمیل ارائه می‌کنند و از طرف ما ایمیل ارسال می‌کنند یا شرکت‌هایی که از طرف ما به بررسی درخواست متقاضیان کار می‌پردازند و داده‌ها را تحلیل می‌کنند یا شرکت‌هایی که با استفاده از نرم‌افزار چت زنده از کاربران پشتیبانی می‌کنند. ما با تمام این‌طرف‌های سوم که وظیفه پردازش اطلاعات را از طرف ما به عهده‌دارند قراردادهایی داریم و آن‌ها باید در چارچوب قوانین محافظت از داده شرکت گام بردارند.

نقل‌وانتقال با کسب‌وکارها

اطلاعات شخصی شما ممکن است توسط ما یا شرکای همکار و وابسته ما یا شرکت‌هایی که متعلق به خانواده ابرار الکتریک هستند به دلایل داخلی که بیشتر آن‌ها تجاری است، مورداستفاده قرار بگیرند. با رشد و توسعه کسب‌وکار ما، ممکن است تصمیم به فروش یا خرید کسب‌وکارها یا دارایی‌ها بگیریم. اگر ما واحد تجاری دیگری را خریداری کنیم یا اگر شرکت دیگری شرکت ما را خریداری کند یا بخشی از شرکت‌های تابعه را خریداری کند یا دارایی مرتبط با سرویس‌ها را خریداری کند، اطلاعات شخصی، اطلاعات استفاده‌شده و سایر اطلاعاتی که در مورد کاربران جمع‌آوری می‌شود ممکن است با این نمادها به اشتراک گذاشته شود و اگر شرکت ما خریداری شود، با این اطلاعات مثل انتقال دارایی‌ها برخورد خواهد شد. همچنین در صورت وقوع ورشکستگی یا سازمان‌دهی دوباره، تمام این داده‌ها به‌عنوان دارایی در نظر گرفته می‌شود و می‌تواند به طرف‌های دیگر فروخته و منتقل شوند.

هدف‌گذاری تبلیغاتی و رفتاری: چگونگی خروج

شما را تشویق می‌کنیم تا از حق خود برای کنترل داده‌ها و استفاده ابرار الکتریک از تبلیغات هدف‌گذاری شده استفاده کنید. لطفاً این بخش را با دقت مرور کنید تا برای خروج از سرویس‌های شخصی‌سازی‌شده ابرار الکتریک و کوکی‌های این سایت تصمیم بگیرید.

سرویس

ممکن است از فروشنده‌های طرف سوم برای ارزیابی و فراهم کردن اطلاعات برای استفاده در سرویس بهره ببریم. ما اطلاعات شخصی را با این‌طرف‌های سوم به اشتراک نمی‌گذاریم اما آن‌ها ممکن است از کوکی‌ها، پیکسل تگ‌ها و سایر فناوری‌ها در دستگاه شما استفاده کنند و آن‌ها ممکن است اطلاعات شما را جمع‌آوری کنند یا به آن دسترسی داشته باشند که این شامل اطلاعات استفاده‌شده هم می‌شود. همچنین ممکن است از ریدایرکت های (انتقال بازدیدکننده به مکان جدید) طرف سوم استفاده کنیم که شما را قبل از ریدایرکت کردن به صفحه فرود، از یک سرور طرف سوم عبور دهند. در این ریدایرکت، طرف سوم می‌تواند کوکی‌ها، پیکسل تگ‌ها و سایر فناوری‌های خود را روی دستگاه مورداستفاده قرار دهد و اطلاعات مربوط به شما را جمع‌آوری کند که شامل اطلاعات استفاده‌شده هم می‌شود.

سایت

ما همچنین از کوکی‌ها برای درک نحوه تعامل شما با وب‌سایت استفاده می‌کنیم که این شامل: نرخ تبدیل (وقتی کاربری دریکی از سرویس‌های ما ثبت‌نام می‌کند) و سایر اطلاعات آماری است. همچنین طرف‌های سوم نیز کوکی‌های خود را روی دستگاه شما قرار می‌دهند تا بتوانند تبلیغات موردعلاقه کاربر را نمایش دهد.
این فناوری‌های مورداستفاده طرف‌های سوم، تحت قانون حریم خصوصی ما قرار ندارد. لطفاً سیاست‌های محرمانگی آن‌ها را دنبال کنید. اگر نمی‌خواهید که کوکی‌ها روی دستگاه شما قرار بگیرند می‌توانند جلوی نصب آن‌ها را بگیرید.

حق حریم شخصی، انتخاب و دسترس

اگر می‌خواهید فرایند جمع‌آوری اطلاعات متوقف شود مستقیماً با ما تماس بگیرید. مطابق با برنامه دورهای که داریم ممکن است برخی اطلاعات شخصی شما را که به ما داده‌اید، حذف کنیم. ما در قبال نگهداری چنین اطلاعات شخصی هیچ مسئولیتی نداریم. همچنین باید بدانید که نمی‌توان همیشه همه اطلاعات را از دیتابیس پاک کرد بدون اینکه بعضی از آن‌ها باقی بمانند چراکه همیشه وجود برخی فایل‌های بکآپ ممکن است. ابرار الکتریک اطلاعات شخصی شما را تا زمانی که نیاز باشد برای فراهم کردن سرویس‌ها به مشتری‌ها حفظ می‌کند. ابرار الکتریک این اطلاعات شخصی را برای ارائه به مقامات قضایی و حل اختلافات نگهداری می‌کند.

امنیت اطلاعات شما

ما کنترل سختی روی اطلاعات جمع‌آوری‌شده اعمال می‌کنیم و آن‌ها را در دیتابیس‌های امن و مجهز به فایروال با دسترسی محدود و کنترل‌شده نگهداری می‌کنیم تا از امنیت آن مطمئن شویم. وقتی اطلاعات حساسی را وارد می‌کنید ما داده‌ها را با رمزنگاری می‌کنیم. وقتی به شما رمز عبوری برای استفاده از سرویس‌ها یا برخی قابلیت‌های سرویس SSL کمک گواهی می‌دهیم این وظیفه شماست که از این رمز عبور نگهداری کنید. به یاد داشته باشید که انتقال اطلاعات از طریق اینترنت کاملاً امن نیست هرچند ما تمام تلاش خود را برای محافظت از داده‌های شخصی شما انجام می‌دهیم نمی‌توانیم امنیت انتقال آن‌ها را از طریق سرویس‌ها به‌طور کامل تضمین کنیم. ریسک هر نوع انتقال داده‌ای به عده شماست. وقتی اطلاعات شما را دریافت کردیم از دستورالعمل‌های سخت‌گیرانه‌ای برای جلوگیری از دسترسی غیرمجاز استفاده می‌کنیم. یکی از حملات عمومی در سطح وب اسپوفینگ یا فیشینگ است. این اتفاق زمانی میافتد که شما ایمیلی را از منبعی که به نظر معتبر می‌رسد، دریافت می‌کنید که خواستار اطلاعات شخصی شماست. به یاد داشته باشید که ما هیچ درخواستی را برای شما ارسال نمی‌کنیم تا اطلاعات بانکی یا هر نوع اطلاعات شخصی را تأیید کنید. اگر چنین ایمیلی را دریافت کردید که به نظر می‌رسد از طرف ما فرستاده‌شده است لطفاً به آن پاسخ ندهید و روی هیچ لینکی در ایمیل کلیک نکنید و به ما اطلاع دهید.

سایت‌های دیگر

سرویس می‌تواند شامل لینک به سایر وب‌سایت‌ها باشد که ما مالک یا مدیر آن نیستیم. این لینک‌ها شامل مشتری‌ها، پشتیبان‌ها و شرکایی که ممکن است از لوگوی ما استفاده کنند. ما این وب‌سایت‌ها را کنترل یا توصیه نمی‌کنیم و مسئول محتوا، محصولات، خدمات یا سیاست‌های حریم خصوصی آن‌ها نیستیم. این وب‌سایت‌ها می‌توانند کوکی‌های خودشان را به دستگاه شما ارسال کنند. آن‌ها ممکن است به‌صورت مستقل اطلاعات شما را جمع‌آوری کنند یا اطلاعات شخصی شما را طلب کنند و شاید سیاست‌های محرمانگی خودشان را داشته باشند. شما باید به‌صورت مستقل، اعتبار هرکدام از وب‌سایت‌هایی که ادعا می‌کنند بخشی از سرویس هستند را تأیید کنید.

تغییرات

به خاطر داشته باشید، ما شاید اطلاعات ارائه‌شده توسط سرویس یا سیاست محرمانگی را بعداً تغییر بدهیم. اگر تغییری اساسی ایجاد کنیم قبل از اینکه آن‌ها را عملی کنیم به‌صورت واضح در و بسایت به آن‌ها اشاره خواهیم کرد. باید به‌صورت دورهای این صفحه را بازدید کنید تا متوجه تغییر سیاست‌های محرمانگی بشوید.

تماس با ما

ما به‌طور مرتب هماهنگی خود را باسیاست‌های حریم خصوصی بررسی می‌کنیم. از هر نوع سؤال، نظر و پیشنهادی در رابطه باسیاست‌های محرمانگی هم استقبال می‌کنیم.

منوی فروشگاه